Ładowanie...

Piaskowanie

Piaskowanie polegaj na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni materiałem ściernym (piaskiem). Efekt piaskowania jest zbliżony do szlifowania, natomiast oczyszczana powierzchnia jest równiejsza i bardziej przystępna do malowania z uwagi na jej szorstkość. Piaskowanie to świetna metoda oczyszczania trudno dostępnych rogów lub zakrzywień, sprawdza się również przy oczyszczaniu większych powierzchni.

Zalety piaskowania

Jedną z głównych zalet piaskowania jest niewątpliwie dokładność w oczyszczaniu powierzchni, nawet tej bardzo trudno dostępnej. Strumień piasku wydobywający się pod bardzo wysokim ciśnieniem z maszyny piaskarskiej potrafi oczyścić elementy, aż do metalu nie powodując zarysowań powierzchni. Dzięki temu tak wypiaskowany element staje się świetnym podłożem do malowania proszkowego. Technologia piaskowania jest zarówno dokładna, jak i szybka, dzięki niej uzyskujemy satysfakcjonujący efekt finalny w bardzo krótkim czasie. Łącząc piaskowanie wraz z malowaniem proszkowym, możemy otrzymać niemalże nowy element o bardzo wysokiej jakości oraz trwałości.

Cennik piaskowania

Staramy się być kompromisowi, ceny ustalamy indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Pod uwagę bierzemy średnią stawkę, najwyższej i najniższej ceny rynkowej za usługę. Dla stałych klientów posiadamy zniżki uzależnione od intensywności składanych zamówień.

Galeria Zdjęć

asd

Jeżeli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie i masz jakieś pytania, wypełnij poniższy formularz.